GMS Group logo
menu

De garages van GMS Group

De GMS Group verdeelt drie merken en wordt daarbij ondersteund door 5 officiële merk garages.

GMS Leuven

Officiële Mercedes-Benz dealer

Ambachtenlaan 4, 3001 Leuven

016 40 00 10

mercedes-leuven@gmsgroup.be

GMS Leuven foto

Groep Jam

Officiële Mercedes-Benz dealer

Voogdijstraat 25,3500 Hasselt

+32 (0)11 27 90 00

hasselt@groepjam.be

foto

Garage Modern

Officiële Mercedes-Benz dealer

Gruitroderkiezel 39, 3960 Bree

+32 (0)89 46 01 40

bree@groepjam.be

foto

HerMod

Officiële Mercedes-Benz dealer

Lodewijk de Raetstraat 28, 3920 Lommel

+32 (0)11 80 58 00

lommel@groepjam.be

foto

JAM Maas en Kempen

Officiële Mercedes-Benz dealer

Boslaan 57, 3650 Dilsen-Stokkem

+32 (0)89 51 84 30

dilsen@groepjam.be

foto

Claes & Zonen Sint-Truiden NV

Officiële Mercedes-Benz dealer

Industrielaan 3310,3800 Sint-Truiden

+32 (0)11 69 74 30

info.pkw.sint-truiden@claesenzonen.be

foto

Claes & Zonen Tongeren NV

Officiële Mercedes-Benz dealer

Maastrichtersteenweg 449, 3700 Tongeren

+32 (0)12 26 08 08

info.pkw.sint-truiden@claesenzonen.be

foto

Claes & Zonen Tienen NV

Officiële Mercedes-Benz dealer

Esperantolaan 16,3300 Tienen

+32 (0)16 78 15 50

info.pkw.sint-truiden@claesenzonen.be

foto

Euro-Trucks Claes NV

Officiële Mercedes-Benz Truck dealer

Industrielaan 3310, 3800 Sint-Truiden

+32 (0)11 69 74 10

info.pkw.sint-truiden@claesenzonen.be

foto

Honda Francorchamps

Officiële Honda dealer

Lozenberg 13, 1932 Zaventem

+32 (0)2 711 20 00

info@francorchampsgroup.be

Honda Francorchamps foto

Nissan Gent

Officiële Nissan dealer

Achilles Heyndrickxlaan 2, 9050 GENT

09 266 16 60

nissan-gent@gmsgroup.be

Nissan Gent foto

Nissan Brussels

Officiële Nissan dealer

Lozenberg 13, 1932 Zaventem

+32 (0)2 711 20 00

info@nissan-brussels.be

Nissan Brussels foto

Nissan Brussels South

Officiële Nissan dealer

Chaussée de Ruisbroek 76, 1180 Uccle

+32 (0)2 377 295 00

info@nissan-brussels.be

Nissan Brussels foto

Nissan Brussels West

Officiële Nissan dealer

Chaussée de Gand 1334, Sint-Agatha-Berchem 1932

+32 (0)2 464 09 30

info@nissan-brussels.be

Nissan Brussels foto

Nissan Leuven

Officiële Nissan dealer

Brusselsesteenweg 33, 3020 Herent

016 40 00 23

nissan-leuven@gmsgroup.be

Nissan Leuven foto